Type to search

POLITIKA

Matovič sa pustil do Kaliňáka: TO, čo nasledovalo, nečakal ani v tom NAJHORŠOM sne!

Jozef Dobrik
Jozef Dobrik júl 02

Súčasný minister financií Igor Matovič čelí odvolávaniu v parlamente, no zdá sa, že jeho aktivity na sociálnej sieti nijak neustáli. Naopak, rozhodol sa pripomenúť fanúšikom a voličom status spred 5 rokov, po ktorom si ale vyslúžil náklad od Slovákov.


Igor Matovič sa po nekonečných konfliktoch s koalíciou aj opozíciou bude musieť postaviť pred parlamentné plénum a odolávať odvolaniu z postu ministra financií. Túto iniciatívu spustila strana Hlas, ktorá dokonca tvrdí, že ako bývalý spolužiak sa poznal s obvineným v kauze Mýtnik, Michalom Suchobom.

 

Ani to ale neuberá expremiérovi na chuti zdieľať statusy na sociálnej sieti. Len pred malou chvíľou si pripomenul jeden z roku 2016, ktorý sa týkal dnes odsúdeného Bašternáka a exministra Kaliňáka: “Neviem, čo sú takí vzťahovační. Veď možno som myslel, že na nich platí ten text v bielom. Možno ;o),” napísal vtedy k veľavravnej fotografii.

 

Hoci však plánoval minister Slovákom pripomenúť, za čo chcel po celý čas bojovať, tí mu dali poriadny náklad: “Toto platilo, keď ste boli v opozícii (síce sa tak stále správate), respektíve pred voľbami….. Úloha koalície je tvoriť, viesť a riadiť….. žiaľ, keď to raz niekto nevie, musí robiť to, čo vie,” napísal Marek. “Žiť z minulosti sa nedá donekonečna, Igor, momentálne priamo zodpovedáš za stav republiky,” odkázal mu ďalší.


sk_SKSlovak
sk_SKSlovak