Type to search

POLITIKA

Kauza Emmy Čaputovej pokračuje ďalej! Rozzúrený Pročko ÚTOČÍ na Tarabu!

Edita Silna
Edita Silna okt 22

Emma Čaputová sa stala okrem slov chvály aj terčom kritiky. Po čudnom statuse poslanca Tarabu sa svojej dcéry zastala samotná prezidentka SR i polícia. K incidentu prehovorila aj 17-ročná Emma, ktorá má v chúlostivej téme jasno.

Netrvalo dlho a svoj názor odprezentoval aj šéf Smeru Robert Fico, ktorý kladie za vinu prezidentke, že svoju mladú dcéru vystavila „mediálnemu záujmu“. Po Tarabovom statuse sa však na sociálnej sieti objavil aj oveľa drsnejší od jeho kolegu zo strany, krajského predsedu Tomáša Janca. „On len zverejnil fotku a označil ju za top modelku. Nepoznamenal, že ju prezidentka podľa fotky musela mať s Fantozzim,“ rýpol si a neskôr status zmazal so slovami, že mu ľudia evidentne neporozumeli.

K novému sporu sa vyjadril aj poslanec OĽaNO Jozef Pročko, ktorý poslancov nešetril. „Nielen Taraba z novej fašisticko-kresťanskej strany Život je zbabelec, ktorý si kopne do 17-ročnej dcéry a potom sa vyhovára, ako to „MYSLEL DOBRE”. V tej ich strane, kde by sa mali riadiť božími príkazmi, je duševných mrzákov oveľa viac,“ poznamenal zabávač.

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak